رنگ قرمز در آشپزخانه
رنگ قرمز یکرنگ هیجان‌انگیز و پرانرژی است. استفاده از این رنگ پرحرارت در فضاهای گوناگون برای جلوگیری از افسردگی پیشنهاد می‌شود ولی میزان استفاده از این رنگ باید با دقت انجام شود. استفاده بیش‌ازحد از این رنگ پرشور باعث استرس بی‌مورد در افراد می‌شود. آشپزخانه یکی از فضاهایی است که استفاده از رنگ قرمز می‌تواند کاربرد مفیدی داشته باشد. یکی از دلایل مهم که از این رنگ در آشپزخانه استفاده می‌شود اشتهاآور بودن آن است. شما می‌توانید از این رنگ در دیوارها، کابینت، کف‌پوش و اکسسوری‌ها استفاده کنید.

 

رنگ قرمز در آشپزخانه

رنگ قرمز در آشپزخانه

کدام تنالیته رنگ قرمز مناسب‌تر است؟
انتخاب رنگ قرمز با تناژ مناسب کار بسیار سختی است. اگرشما فضایی گرم و پرحرارت بخواهید باید از رنگ قرمز با تناژ نارنجی استفاده کنید.اگر علاقمند‌ به خلق فضایی سرد و‌ باثبات هستید باید از رنگ قرمز با تناژ رنگ آبی استفاده کنید.

 

رنگ قرمز در آشپزخانه

رنگ قرمز در آشپزخانه

انتخاب رنگ مکمل برای رنگ قرمز
توجه داشته باشید انتخاب رنگ مکمل از نکات بسیار مهم برای رنگ قرمز است. رنگ سبز یکی از مکمل‌های خوب در کنار قرمز است. همان‌طور که میدانید رنگ سبز در آشپزخانه ما را به یاد سبزی رنگ گیاهان در طبیعت می‌اندازد. همین امر سبب می‌شود فضایی خوشایند خلق شود و میل به غذا خوردن در شما بالا برود. توجه داشته باشید درصورتی‌که از اضافه‌ وزن خود نگران هستید سعی کنید در چنین فضایی کمتر حضور پیدا کنید!

دیدگاه خود را ارسال کنید...